Treći Beogradski kulinarski kup

Naši učenici imali sjajan nastup na III Beogradskom kulinarskom kupu

U periodu od 16-18. novembra 2014. god.u hali 5 Beogradskog sajma održan je po treći put Međunarodni kulinarski kup koji je okupio mnoštvo takmičara grupisanih u dve velike grupe, seniore, kulinare starije od 24 god, i juniore kulinare do 24. godine. U konkurenciji juniora nastupilo je 10 naših učenika koji su rame uz rame sa profesionalcima i studentima u vrlo jakoj konkurenciji osvojili 7 medalja i diplomu.

Posebnost ovog takmičenja je što smo po prvi put oprobali varijantu da jedan učenik izrađuje dva rada i to uživo pred mnogobrojnom sajamskom publikom. 
Sjajna generacija učenika ovog puta je predvođena nastavnicima: Biljanom Kljaić, Malinom Đorđević i Draganom Ćajić.
Učenici takmičari su:
poslastičari: Ninović Milijana, Čeperković Tijana i Živković Marina

kuvari: Petrović Dušan, Tomović Stevan, Luković Slobodan, Keljanović Aleksandar.