Позив за учешће ученика у пројекту "Пракса у земљи правих туристичких и европских вредности"

Пројекат „Пракса у земљи правих туристичких и европских вредности“ предвиђа да 20 ученика (10 ученика образовног профила туристички техничар и 10 ученика образовног профила посластичар) у пратњи наставника бораве у Солуну и Будимпешти 14 дана. Tоком боравка у овим градовима ученици ће обављати практичну наставу у предузећима у Солуну и Будимпешти, а након праксе ће се упознати са културно-историјским споменицима града и школе домаћина.

Ученици који буду одабрани за учешће у пројекту не сносе трошкове превоза, смештаја, исхране, осигурања. Праксу ће обављати без новчане надокнаде.

Позив за учешће ученика Школе у пројекту „Пракса у земљи правих туристичких и европских вредности“ у школској 2021/2022. години можете преузети кликом овде.