Такмичење у Сарајеву 2014

Оно о чему ће се још дуго причати у Сарајеву је наступ ученика Саре Миловановић (III-2) и Филипа Јеремича (III-4) на Међународном такмичењу угоститељско-туристичких школа, које је одржано 5. и 6. маја 2014. год. на централном сарајевском тргу.

Такмичење је носило назив Туристичка тржница. Задатак такмичарских екипа је био да напишу рад на тему изабраног вида туризма, који се развија у њиховој туристичкој дестинацији, осмисле и уреде штанд и да на најбољи могући начин презентују свој град. Током наступа екипе су прикупљале гласове публике што је такође утицало на укупни пласман.
Сари и Филипу је шесточлани жири једногласно доделио СПЕЦИЈАЛНУ НАГРАДУ ЗА ПРЕЗЕНАТЦИЈУ. Ментор овим ученицима била је Наталија-Зиброва Ђуракић.

sarajevo5

sarajevo7