Takmicenje u Sarajevu 2014

Ono o čemu će se još dugo pričati u Sarajevu je nastup učenika Sare Milovanović (III-2) i Filipa Jeremiča (III-4) na Međunarodnom takmičenju ugostiteljsko-turističkih škola, koje je održano 5. i 6. maja 2014. god. na centralnom sarajevskom trgu.

Takmičenje je nosilo naziv Turistička tržnica. Zadatak takmičarskih ekipa je bio da napišu rad na temu izabranog vida turizma, koji se razvija u njihovoj turističkoj destinaciji, osmisle i urede štand i da na najbolji mogući način prezentuju svoj grad. Tokom nastupa ekipe su prikupljale glasove publike što je takođe uticalo na ukupni plasman.
Sari i Filipu je šestočlani žiri jednoglasno dodelio SPECIJALNU NAGRADU ZA PREZENATCIJU. Mentor ovim učenicima bila je Natalija-Zibrova Đurakić.

sarajevo5

sarajevo7