HomeVestiAktivnosti u školi

U prvim mesecima nove 2017. godine pored redovnih aktivnosti, u školi su velike pripreme za nova dva međunarodna takmičenje.

Najpre će poslastičari nastupiti u Riminiju od 18-23.01.2017. godine. Oni će pripremati pet poslastica sa još devet ekipa iz celog sveta. Ekipa škole se nakon sjajnog uspeha u Tuheljskim toplicama plasirala u deset najboljih ekipa sveta.

Tradicionalno u Ljubljani se održava sajam turizma koji ima prateće takmičenje turističkih škola Evrope. Kako smo škola evropskih standarda i naši radovi nije da su samo u rangu evropskih, već su oni znatno bolji jer smo do sada uvek bili u vrhu plasmana. Tako i ove godine 1-3.02.2017. očekujemo dobar plasman na takmičenju „Više znanja za više turizma“.