HomeNastavno osoblje

 Na ovoj stranici možete videti spisak nastavnika Ugostiteljsko-turističke škole sa domom učenika po stručnim većima.

Stručno veće za  srpski jezik i književnosti:

  • Vasić Vojkan, Filozofski fakultet  - Srpski jezik i književnost
  • Vasović Danijela, Filozofski fakultet  - Srpski jezik i književnost 
  • Topalović Olga, Filozofski fakultet  - Srpski jezik i književnost 
  • Knežević Oglica, Filozofski fakultet  - Srpski jezik i književnost

Stručno veće za  strane jezike:

  • Vranić Danijela, Filološki fakultet – Ruski jezik 
  • Aleksić Irena, Filološki  fakultet – Engleski jezik
  • Đukić Ivana, Filološki  fakultet – Engleski jezik
  • Burmaz Dušanka, Filološki  fakultet – Engleski jezik
  • Stevanović Snežana, Filološki  fakultet – Francuski jezik 
  • Popović Branislava, Filološki  fakultet – Francuski jezik
  • Jovanović Rita, Filološki  fakultet – Francuski jezik
  • Bežanović Sonja, Filološki fakultet - Engleski jezik (na zameni)
  • MMladenović Snežana, Filološki fakultet - Engleski jezik (na zameni)

Stručno veće za  umetnost (muzičko i likovno, istorija umetnosti, umetničko oblikovanje):

  • Vučković Sonja, Filozofski fakultet
  • Matić Igor, Fakultet umetnosti – Muzička umetnost

Stručno veće za društvenu grupu predmeta (sociologija, filozofija, istorija, geografija, psihologija, građansko vaspitanje, verska nastava, ustav i pravo građana):

  • Todorović Vladimir, Filozofski fakultet – Istorija
  • Paripović mr Dragan, Filozofski fakultet – Istorija
  • Magdelinić Svetlana, Filozofski fakultet - Psihologija 
  • Vukčević dr Branimir, Filozofski fakultet – Psihologija
  • Vukmirović Jasna, Filozofski fakultet - Sociologija
  • Dedović Gojko, Filozofski fakultet - Filozofija
  • Janković Nenad, Veronauka
  • Đolić Leposava, Filozofski fakultet - Pedagogija
  • Šumanović Gorica, PMF- Geografija
  • Marinković Oliver, PMF- Geografija 

 Stručno veće za  ekonomsku grupu predmeta:

  • Zibrova-Đurakić Natalija, Ekonomski fakultet
  • Milosavljević Gradimir, Fakultet za hotelijerstvo i turizam
  • Đurađević Marijana, Ekonomski fakultet (master ekonomista)
  • Karavesović Marija, Ekonomski fakultet
  • Topalović Snežana, Ekonomski fakultet 
  • Atanasković Jelena, Ekonomski fakultet 
  • Milić Vasica, Ekonomski fakultet 
  • Lazić Zorica, Ekonomski fakultet

Stručno veće za  matematiku, računarstvo i informatiku:

  • Ćilerdžić Jasna, PMF - Matematika
  • Protić Danijela, PMF - Matematika
  • Manojlović Ivana, PMF - Matematika
  • Rsovac Slavica, Fakultet organizacionih nauka
  • Čkrebo Slobodan, Elektrotehnički fakultet
  • Stojković Tamara, Fakultet organizacionih nauka

Stručno veće za  prirodnu grupu predmeta (fizika, hemija, poznavanje robe, nauka o ishrani, zdravstveno vaspitanje, biologija, higijena, fizičko vaspitanje):

  • Babić mr Milijana, PMF - Biologija
  • Vučković Mirjana, PMF - Biologija
  • Nešković-Brkić Nada, Medicinski fakultet
  • Petrović Svetlana, PMF - Hemija
  • Kosovac Emilija, PMF - Hemija
  • Icić Mirjana, PMF - Fizika
  • Roglić Dragan, DIF- Fizičko vaspitanje
  • Novoselac Bojan, DIF- Fizičko vaspitanje
  • Paunović Ivan, DIF- Fizičko vaspitanje

Stručno veće za  uže stručne predmete i praktičnu nastavu:

  • Kljajić Milan, Viša hotelijerska škola - Usluživanje
  • Mihajlović Stanoje, Viša hotelijerska škola - Usluživanje- Organizator praktične nastave
  • Glidžić Miroljub, Viša hotelijerska škola - Usluživanje,
  • Milutinović Jovanka, Viša hotelijerska škola - Usluživanje
  • Miodragović Dalibor, Visoka hotelijerska škola - Usluživanje
  • Seočanac Dragan, Konobar specijalista
  • Iričanin Biljana, Konobar specijalista
  • Radulović Srećko - Konobar specijalista
  • Nikić Sola - Konobar specijalista
  • Kljajić Biljana, Viša hotelijerska škola - Kuvarstvo
  • Milosavljević Milanka, Viša hotelijerska škola - Kuvarstvo
  • Čkrebo Marija, Viša kotelijerska škola - Kuvarstvo
  • Rsovac Danijela, Viša hotelijerska škola - Kuvarstvo
  • Milosavljević Nemanja, Visoka hotelijerska škola - Kuvarstvo
  • Radičević Jelena, Visoka hotelijerska škola - Kuvarstvo
  • Radović Nevena - Visoka poslovna škola-Kuvarstvo
  • Stefanović Đorđe - Kuvarstvo
  • Đurović Aleksandra - Kuvarstvo
  • Čolić Miloš - Kuvarstvo
  • Janjić Dejan, Viša hotelijerska škola - Poslastičarstvo
  • Ćajić Dragana, Viša hotelijerska škola - Poslastičarstvo
  • Janjić Marijana, Visoka hotelijerska škola - Poslastičarstvo
  • Mladenović Dragana, Viša hotelijerska škola - Poslastičarstvo
  • Stranjanac Velimir, Kuvar specijalista
  • Filipović Damjanka, Kuvar specijalista
  • Serdarević Dušica, Kuvar specijalista
 
Redizajnirao Serbian Design Studio