Upis 2020

Poštovani učenici i roditelji,

Upis u prvi razred Ugostiteljsko-turističke škole sa domom učenika možete izvršiti 9. ili 10.07.2020. godine u periodu od 8.00 do 15.00 sati dolaskom u školu ili elektronskim putem.

Konkurs za prijem dokumenata za Dom učenika je od 8. do 20.07.2020. godine. Svi zainteresovani za smeštaj u Domu treba da predaju dokumenta u navedenom terminu od 8.00 do 15.00 sati u kancelariji vaspitača u Domu učenika.

Dobro došli!

Ugostiteljsko-turistička škola

Poštovani prvaci i roditelji,

Dobro došli u Ugostiteljsko-turističku školu sa domom učenika u Vrnjačkoj Banji.
Kao i svake godine, tako i ove, upisujemo 70. generaciju učenika u prvi razred. Kod nas se možete upisati u jedan od ukupno šest obrazovnih profila na trećem i četvrtom stepenu.
Ako želite više informacija o školi i da razgovarate sa menadžmentom škole i profesorima, možete posetiti našu školu na adresi ul. Heroja Čajke br. 18, 36210 Vrnjačka Banja. Poželjno bi bilo da svoj dolazak najavite direktoru škole na broj 036.611.378.
Očekujemo Vaš dolazak i želimo puno uspeha.
D i r e k t o r
Jelena Spasojević, dipl.ecc, master